2012 11.12

Karnevalový kostým

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Karnevalový kostým pod stromeček? „Měkkouš“, kterého děti milují!

S internetovým obchodem Dráček.cz spolupracujeme nějaký ten pátek, a tak jste od nás dostali již celou řadu tipů na novinky ze světa hraček, které se můžou pod vánočním stromkem pěkně blýsknout. Ať je doba jakkoli rychlá, i když vznikají nové a nové hračky, existují dárky, které děti pod vánočním stromkem ocení vždy. Jedním takovým dárkem jsou dětské karnevalové kostýmy.

Nejoblíbenější dětské karnevalové kostýmy

Dětská fantazie nezná hranice. Mnohy stačí kuchařská čepice, namalovaný čumáček nebo papírová koruna a začínají se dít věci. Svět kolem se mění a děti s ním. Možná si říkáte, když udělá radost obyčejná korunka z papíru, co teprve způsobí celý karnevalový kostým? Odpověď je velmi jednoduchá. Velikánskou nepředstavitelnou radost… A právě proto patří dětské karnevalové kostýmy k oblíbeným dárkům nejen pod vánočním stromečkem.


Kostýmy – zvířátka

Hrát si na poslušného pejska, kočičku, hrozitánského medvěda či nezbednou myšku baví děti už ve školce. Aby se mrňata dostatečně vyřádila, jsou na našem trhu k dostání dětské karnevalové kostýmy s motivy zvířátek. Skládají se obvykle z pohodlného a praktického overalu a přikrývky hlavy. Díky overalu nemusíte mít strach, když Vaš malá šelma leze po zemi. Na záda jí nepotáhne a když se umaže, kostým jednoduše vyperete. Nemůžete přeci po zvířátkách chtít, aby chodila po zadních:)


Karnevalové kostýmy – profese

„Až jednou vyrostu budu paní doktorka!“ „Mamííí, já chci být pan policajt.“ Být jako dospělí a řídit celý svět – i taková jsou tajná přání našich malých raubířů. Proč jim jejich sny nesplnit? Dopřejte jim alespoň na chvíli pocit „být jako velcí“. Dětské karnevalové kostýmy představují nejoblíbenější dospělácké profese a pořídíte je od 199 Kč.

TIP Předškoláci.cz: Karnevalový kostým Zdravotní sestřička za 249 Kč


Z pohádky do pohádky

Jistě uhodnete, které kostýmy na karneval jsou u dětí ty nejoblíbenější.  Ano, jsou to pohádkové karnevalové kostýmy. Stát se princeznou nebo kašpárkem, není žádný problém:) Kromě tradičních pohádkových kostýmů jsou moderní i večerníčkové postavy. Co třeba Maková panenka, Křemílek nebo Vochomůrka?

TIP Předškoláci.cz: Karnevalový kostým princezna 449 Kč


Karnevalové čepičky

Karnevalové čepičky jsou vlastně takovou levnější variantou kostýmu a při tom jsou neuvěřitelně působivé. Doplnit je můžete dětským overalem nebo oblečením z vlastních zásob a maska je na světě. Karnevalové čepičky se vyrábějí v podobě zvířátek i pohádkových postaviček. V nabídce Dráčka najdete také výhodné karnevalové čepičky jako sety do školek a školních družin. Krásné karnevalové čepičky pořídíte od 100 do 200 Kč.

TIP Předškoláci.cz: Myš čepička za 175 Kč


Karnevalové doplňky

Někdy udělá radost i opravdová maličkost.  Proto nezapomínejme na karnevalové doplňky, se kterými se děti vyřádí, i když na žádný karneval nepůjdou. Pro malé slečny jsou určeny kouzelné tylové sukně, které jsou zdobené drobnými bambulkami. Mezi nejoblíbenější karnevalové doplňky patří sady Malý policista a Malý výpravčí.


Pokud budete chtít svým dětem věnovat pod stromeček měkkouše, ze kterého budou mít radost, dětské karnevalové kostýmy můžete vybírat na www.dracek.cz. Přejeme Vám krásné Vánoce plné dětských her, radosti a fantazie…

Publikoval(a) (1 851) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat