Nakupte školní pomůcky za zlomek ceny díky AliExpressu

Už se doma chystáte na začátek nového školního roku? Letos si přípravu na první školní den zpříjemněte. Prozradíme vám, jak nakoupit vše potřebné do školy bez nervů a mnohem výhodněji.

Dělá se vám z cen školních pomůcek zle?

To nejste sami. Naštěstí nyní vše potřebné získáte za pakatel. Navíc za nákup budete odměněni.

Zde je návod, jak na to.

Originální školní pomůcky za pár kaček

Nejvýhodněji pořídíte školní pomůcky na internetu. Čínský nákupní gigant AliExpress má v nabídce stovky tisíc různých druhů školních tašek, penálů nebo sešitů a psacích potřeb.

Na AliExpressu naleznete, jak originální výrobky malých výrobců, tak populární produtky známých čínských firem. Vše za směšně nízké ceny. Starat se nemusíte ani o dopravu. Váš nákup vám AliExpress doručí zadarmo, díky státní podpoře exportu.

Nechte se za nákup školních pomůcek odměnit

Není příjemnější místo hektického obíhání obchodů získat originální batoh za pár minut a skoro zadarmo?

Šťastné jsou maminky i děti, které se budou moc ve škole pochlubit trendy školními pomůckami.

Navíc za nákup získáte odměnu.

Hledáte školní batoh pro vaši malou holčičku? Máme pro vás tip na stylový batoh s motivem Minnie Mouse. Cena? 217 Kč. Tipli vám za nákup pošle odměnu 21,7 Kč, takže vás batoh vyjde na méně než dvě stovky.

 

Naopak pro vzdornou puberťačku skvěle poslouží originální batoh Diomo, který stojí 352 Kč. Nakoupili jste na AliExpressu přes Tipli? Vyberte si svou odměnu ve výši 35,2 Kč.

Jak můžete získat odměnu i vy?

Nejvýhodnější nákupy na internetu? Jedině s Tipli

Tipli je nákupní klub, který vám šetří peníze.

Jak?

S Tipli totiž získáváte odměny za každý nákup na internetu. Sbírat odměny je hračka. Stačí mít účet na Tipli a před každým nákupem přejít do vašeho oblíbeného obchodu přes speciální odkaz na Tipli. Systém pak vyhodnotí, že máte nárok na odměnu, kterou vám Tipli pošle do 48 hodin od nákupu.

To ale není vše.

Tipli svým uživatelům přináší hromadu exkluzivních slev a slevových kupónů do vašich oblíbených obchodů. Využít můžete i online akční letáky nebo se nechat inspirovat na populární slevové akce. Tipli také vydává magazín, kde kromě spousty nákupní inspirace najdete i omalovánky k vytisknutí, kterými zabavíte své dítko.

Zaregistrujte se na Tipli ještě dnes

Začněte sbírat odměny s Tipli ještě dnes. Každý měsíc tak rodinnému rozpočtu můžete ušetřit i několik tisíc korun. Odměny za nákup navíc můžete kombinovat se slevami a slevovými kupóny.

Jednoduchá registrace na Tipli.cz je zcela zdarma, tak neváhejte a vstupte do světa výhodných nákupů.

 

Leave a Reply

Přejít nahoru