2012 09.10

Pánské hodinky a oblíbené značky

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Každému se líbí jiné hodinky, pro někoho jsou pánské hodinky pouhou nutností, pro jiného nepostradatelným pomocníkem a hlavně i módním doplňkem. Víte však, jaké jsou nejoblíbenější značky pánských hodinek?  Na trhu najdeme nepřeberné množství jak prodejců, které pánské hodinky prodávají, tak i značek. Mezi nejlepší obchody na pánské hodinky patří www.elitech.cz/hodinky/, které nabízejí snad všechny dostupné značky pánských i dámských hodinek. Mezi nejžádanější pánské hodinky patří modely značek : Casio, Festina, Armani, Omega, Guess, Diesel, Lacoste, Calvin Klein, ze sportovních hodinek jsou to pak modely značky Adidas, Swatch nebo Puma. Na trhu je však v současné době mnohem více značek než jsme uvedli, ale tyto značky patří stále k těm nejžádanějším.

Pánské hodinky jako fejky

Ano, slyšíme to poměrně často, je spousty napodobenin hodinek, které od originálu nemusí poznat ani zkušený prodavač. Těmito falzifikáty neboli fejky je známá především Asie. Z Asie, především z Číny si můžete dovézt důvěryhodné kopie známých značek. Fejky pánských hodinek jsou opravdu téměř nerozeznatelné od originálu. Samozřejmě, že v Číně a podobných asijských zemí můžete koupit i originální pánské hodinky, avšak při nákupu v asijských zemí si dejte velký pozor. Originály pánských hodinek těžko pořídíte někde na tržištích. Otázkou však zůstává, zdali jsme ochotni zaplatit někdy i horentní sumu za originální pánské hodinky? Je to na každém z nás, jsou mnozí, kteří by vysokou částku za pánské hodinky nikdy nedali, avšak je i spousty z nás, kteří by si nekoupili falzifikát, neboť jsou pro ně originální pánské hodinky jakousi prestiží.

Luxusní dámské hodinky

Éra luxusních dámských hodinek je po letech opět zpět. Mnozí z nás však budou jistě namítat, že v čase mobilů nejsou hodinky až tak důležité, avšak opak je pravdou, Dámské hodinky mají stále své místo, obzvláště pak luxusní dámské hodinky. Originální luxusní dámské hodinky nabízí např. www.damske-hodinky.net. V minulosti byly hitem digitálky, kterým v současné době pomalu odzvonilo, v kurzu jsou hodinky, které se stanou Vaším módním doplňkem a vypovídají a Vaši osobnosti. Hledáte-li vhodný dárek pro ženy, nákupem luxusních dámských hodinek nemůžete udělat chybu. V dnešní době je na trhu veliký výběr luxusních dámských hodinek, které dříve nebyly vůbec k dostání. Mezi oblíbené dámské luxusní hodinky patří ty, které jsou vyráběné na zakázku. A kolik takové dámské hodinky stojí? Záleží z čeho jsou luxusní dámské nebo pánské hodinky vyrobeny, ale jejich cena se pohybuje od několika tisíc po několik desítek tisíc, jistě bychom na trhu našli i hodinky za několik set tisíc, avšak na takový nákup téměř nikdo nemá finance a mnohdy ani pomyšlení. Spousta lidí namítají, že dámské hodinky za 5-10 tisíc jsou předražené. Ovšem ten, kdo je ochoten zaplatit za preciznost provedení, rozumí kvalitě, ten je také ochoten tuto sumu zaplatit. Například manažerka banky se jistě bude lépe cítit, bude-li mít na ruce luxusní dámské hodinky, za které se nemusí stydět a zvýší její prestiž. Vybíráme-li hodinky jako dárek, měly bychom mít na mysli, pro jakou nositelku budou dámské hodinky určeny, neboť jejich majitelka by na nové dámské hodinky měla být především patřičně hrdá.

Publikoval(a) (182) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat