2008 11.10

Systém asistovaného hubnutí SAH

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Systém asistovaného hubnutí
Bojovník s nadváhou po Vašem boku!

Na webu http://www.asistovane-hubnuti.com naleznete:

 • Osobní jídelníčky
 • Recepty
 • Kurzy
 • Taktní pohlednice
 • Kalorické tabulky
 • Pro inspiraci
 • Verba movent
 • www.jidelnicky.com

Systém – jak to funguje?

Systém asistovaného hubnutí (SAH) je soubor praktických a psychologických opatření vzájemně působících, které vedou u všech pacientů ke snižování váhy.

První věc, kterou si musíte uvědomit, je to, že Váš vzhled neřídí Váš žaludek, ale Váš mozek!

Druhou věc, kterou si také musíte uvědomit, je to, že

VŠECHNO JE JÍDLO! A MÁ ODLIŠNÉ kJ HODNOTY OD TĚCH, KTERÉ SI PŘEDSTAVUJETE!

PODÍVEJTE SE NA www.jidelnicky.com 

Vše je tam nafoceno a uvedeno s kJ hodnotami i vařených jídel!

Můžete libovolně sestavovat Vaše jídelníčky a zkoušet, jakých hodnot dosahujte, nebo se naučit, jak si jídelníček skládat tak, abyste nadváhu snižovali!
Pokud si myslíte, že to sami nezvládnete, tak se můžete zaregistrovat do Systému.
Před započetím kúry od nás obdržíte výživová doporučení, a pokud se jich budete držet, hmotnost Vám bude vytrvale pomalu klesat.

Mozek je odpradávna uzpůsoben k tomu, aby Vaši váhu udržoval a zvyšoval. Pokud tedy chcete zhubnout, pak se ke svému řídícímu centru začnete chovat naprosto schizofrenně. Mozek se začne bránit, a to všemi dostupnými prostředky, které má k dispozici. A že jich není málo! Od prostého používání chutí, po bolesti všeho druhu.

Vaše vlastní vůle zhubnout je v poměru ke zažitým strukturám v mozku velmi malá. A v tom je velký problém, protože pokud nemáte podporu, tak se Vaše předsevzetí zhubnout rozpliznou do všednosti a je po hubnutí.

Pokud se však Vaše vůle zhubnout spojí s naší (naším cílem je Vás zhubnout), tak spojené vůle převáží nad těmito starými strukturami a dochází k překvapivému jevu, a tím je pravidelný úbytek váhy.

Způsob, jakým docilujeme potřebného tlaku na klientovu nadváhu je denní hlášení, spojené se všemi potřebnými kontrolami.

Denní hlášení se podávají PO-PÁ vždy 8 -18 hodin v době, kdy Vám to nejvíce vyhovuje.

Při denních hlášeních nastávají tyto tři situace:

1. SNÍŽENÍ – dostanete pochvalu, jedete si podle svého jídelníčku, zasíláme inspirační pokrmy dle potřeby. Sazba 10,- Kč.

2. STÁNÍ – nedostanete pochvalu, ale navíc je zde malý vykřičník v podobě ultimáta – Pokud nebude hmotnost další den nižší, bude jídelníček:-) Do Vašeho jídelníčku Vám obvykle nesaháme, jen v případě právě stání. Třetí den stání obdržíte korekční jídelníček, který Vám pomůže posunout hmotnost zase o kousek dolů. Sazba 10,- Kč.

3. PŘÍRŮSTEK – nedostanete pochvalu a zjišťuje se důvod přírůstku. Často se chyby dělají nevědomky. Po přírůstku obdržíte jídelníček na další den rovnou bez vyčkávání. Sazba 15,- Kč.

Celkově je potřeba říci, že s naším systémem nevstupujete do žádné obecně vžité diety. To je ohromný rozdíl od ostatních strategií, protože my Vás naučíme, jak vycházet s Vašimi osobními chutěmi a zvyky, a přesto donutíme Vaše tělo zhubnout.

Během pár dní Vaše staré struktury v mozku pochopí, že jde do tuhého , a že tentokrát půjde o kila 🙂

Kontakt

Název: Systém asistovaného hubnutí s.r.o.
Místo podnikání: Loučeň 374, 289 37 Loučeň

Zapsaný v obchodním rejstříku, vedeným Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 113628

Jednatel: Lenka Náměstková
IČ: 274 53 618
DIČ: CZ 274 53 618
Mobil: 604 219 187
Telefon a fax: 325 585 618
E-mail: namestkova@systemah.cz

Přečtěte si také:

 • Tečka (Magda Kalová)Tečka (Magda Kalová) Dokolečka pláče tečka nikdo rady neví si, Jak udělat puntík z tečky? To je úkol pro všetečky!
 • Co je zdravé, to mi chutnáCo je zdravé, to mi chutná Co to znamená, když se řekne jídlo? A co bychom měli jíst? V zábavném pracovním sešitě se děti seznámí se skřítkem Vitamínkem, který je provede světem zdravého a nezdravého jídla. Děti […]
 • Šneci domácíŠneci domácí Do oken tmavého pokoje svítila pouliční lampa. Občas krátce zablikala, jak to tak lampy na rozloučenou dělají a pak zhasla úplně. Už nepatřila k nejmladším, stejně jako oba obyvatelé […]
 • Tiše, tišeTiše, tiše Tiše, tiše, naší Anči tužka po papíře tančí. Tančí Anči k potěše, tak jak koza na střeše.
 • Jak beruška pomáhalaJak beruška pomáhala Po bílém květu kopretiny běhala červená beruška Věruška a hlídala si svoje hospodářství. Pod květem, pěkně v suchu a v teple, se pásly vykrmené mšice. Jejich sladké „mlíčko“ beruškám moc […]

Publikoval(a) (258) 
Štítky: , , , , ,

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seLeave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2020 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat