Vánoční dárky 2012

Milý přátelé, Vánoce 2012 se nám blíží a je vhodné období na vánoční dárky. Všechny nás tak čeká nelehký úkol přemýšlení o tom, jaké originální vánoční dárky pořídit rodině, přátelům a známým. Máme tu vodítko, jak postupovat a vybrat tak správně. Trendem vánočních dárků je stále častěji originalita, důvtip a moment překvapení. A my Vám poradíme, jak takové vánoční dárky pořídit a kde.

Typ osobnosti

Úvaha nad charakteristikou osobnosti, pro kterou bude vánoční dárek určen je základní a první krok, který je dobré zvážit. Uvažte, co má dotyčná osoba v oblibě nebo co naopak ráda nemá. Zda má radost z romantických dárků, nebo preferuje praktičnost. Jestli hýří smyslem pro humor nebo je to morous. Každopádně tak nebo tak by originální vánoční dárky měli překvapit, tedy by neměli být očekávané. Zjistěte, jaké má koníčky, záliby a co ho prostě baví. Jestli vášnivý golfista, tak určitě věnujte golfové vánoční dárky pro muže, jestli je to rybář, tak zjistěte, co mu v rybářském vercajku chybí. Určitě u každého člověka najdete nějakou zálibu a pak pátrejte, co mu pro jeho koníček chybí a rád by to měl. Pokud se s vánočním dárkem trefíte do jeho záliby, máte vyhráno.

Originální vánoční dárky

Co by žádný vánoční dárek neměl postrádat je originalita. Dárky musí být neočekávané, musí si nést kouzlo překvapení. Co by to bylo za netradiční vánoční dárky, kdyby se o nich vědělo dopředu. Nejhorší je, když se dotyčného zeptáte co by chtěl, on vám nadiktuje přesně co a vy mu přesně takový originální vánoční dárek nadělíte pod stromeček. To je pak ale při rozbalování dárků nuda a spíše taková povinnost, než zábava. Ani ty hrané užaslé tváře tu správnou vánoční atmosféru nezachrání. Originalita se cení nadevše. Originální vánoční dárky jsou úžasné tím, že je nikdo nečeká. Spontální reakce plná radosti z vánočního dárku vyváří neopakovatelnou atmosféru štědrovečerní zábavy. Na internetu najdete řadu obchodů, které originální vánoční dárky nabízejí. Jsou to mnohdy kravinky, které nemají mnoho praktického uplatnění, zato ale rozesmějí a upoutají prvním dojmem neočekávané originality. Ale ani originální vánoční dárky pro muže nemusejí být úplně nepraktické. Často jsou velice užitečné a originalitu jim přináší originální a zábavné zpracování. Inspirací na originální vánoční dárky najdete na netu mnoho, jen je potřeba chvilku po netu brouzdat

Vtipné vánoční dárky

Není nad to nalézt pod vánočním stromečkem kupu zábavy. Právě vtipné originální dárky pod stromeček patří více než ty nudné praktické. Možná by jste se divili, kolik srandy vtipné vánoční dárky pro muže udělají a možná to budou díky tomu vaše nejlepší Vánoce, na které dlouho nezapomenete. A nebojte, i když si o někom myslíte, že to morous, tak možná právě on potřebuje o to více rozesmát a vtipné vánoční dárky pro něž budou tou nejlepší volbou. Každý se přeci rád směje, takže hurá do toho. Vtipné vánoční dárky na Vás již čekají, tak ať Vám je někdo nevyfoukne. Byla by to škoda.

Leave a Reply

Přejít nahoru