2011 15.09

Veselá školka – Rok v naší školce (SK)

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Interaktivní publikace pro děti předškolního věku je tématicky rozdělená podle čtyř ročních období. Nabízí pohádkové příběhy, které podporují fantazii a představivost, rytmické, lehce zapamatovatelné říkanky a náměty na hry s možností obměny jejich pravidel a činnosti ověřené v praxi po celý rok. Využíváním obsahu publikace se dá u dětí zábavnou formou rozvíjet kooperace, estetický vkus, jemná motorika, logické myšlení a improvizace. Zároveň se veselým způsobem vedou k samostatnosti a zodpovědnosti. Součástí publikace jsou pracovní listy se srozumitelnými pokyny, které rozvíjejí potřebné zručnosti dětí před nástupem do školy. Pracovní sešit byl připravený zkušeným autorským týmem v souladu se standardy Státního vzdělávacího programu ISCED 0 Dítě a svět a představuje vhodnou pomůcku při edukačních aktivitách učitelek MŠ. Pro svoji různorodost najde uplatnění i při práci s dětmi v různých kroužcích nebo v rodinném prostředí. Vychází v oblíbené sérii Veselá školka. (vydavatelství Príroda)

Publikoval(a) (1 408) 
Štítky: , , , , ,
2 komentářů k “Veselá školka – Rok v naší školce (SK)

  1. redakce

    Kniha byla psána v českém jazyce a přeložena do slovenštiny. Vydání v CZ je tedy pravděpodobné, ale rozhoduje o tom vydavatel. Věříme však, že se tak stane co nejdříve 😉

Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat